Znaki 2

Następna emisja: Czwartek, 1 Grudnia

Nadchodzące emisje Znaki 2

close
Czwartek, 1 Grudzień
Znaki 02005 - Episode 5
Sezon 2
Odcinek 5
Czwartek, 1 Grudzień
Znaki 02006 - Episode 6
Sezon 2
Odcinek 6
Piątek, 2 Grudzień
Znaki 02007 - Episode 7
Sezon 2
Odcinek 7
Piątek, 2 Grudzień
Znaki 02006 - Episode 6
Sezon 2
Odcinek 6
Poniedziałek, 5 Grudzień
Znaki 02007 - Episode 7
Sezon 2
Odcinek 7
Znaki 2

O Znaki 2

„Znaki” to serial kryminalny, którego akcja rozgrywa się w malowniczych plenerach Gór Sowich. W miasteczku Sowie Doły ginie studentka. Tajemniczą i okrutną egzekucją żyją media w całej Polsce. Śledztwo podąża w wielu kierunkach, jednak sprawa nie zostaje rozwiązana. Po latach, w tej samej miejscowości, dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo prowadzi komisarz Trela, który, by dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia panującą w miasteczku.

W 2. sezonie podążamy za historią zaginięcia córki komisarza Treli, a później także jej przyjaciółki. W niewyjaśnionych okolicznościach znika również para podróżników. Prowadzone są ciągłe poszukiwania. Śledztwo jednak zbacza z torów, gdy komisarz dowiaduje się kto odpowiada za zaginięcie jego jedynego dziecka. Zło w Sowich Dołach nie śpi, a dziwnymi zdarzeniami żyją ogarnięci strachem mieszkańcy miasteczka. Serial to gatunkowe połączenie kryminału z elementami mystery i thrillera obyczajowego.

Serial wyreżyserowali Jakub Miszczak (Sprawiedliwi - Wydział kryminalny, Licencja na wychowanie) i Monika Filipowicz (Przyjaciółki, Linia życia). Za scenariusz drugiego sezonu odpowiadają Wojciech Miłoszewski (Prokurator, Wataha), Błażej Przygodzki (Sprawiedliwi - Wydział kryminalny, Policjantki i Policjanci, Licencja na wychowanie), Katarzyna Berenika Miszczuk (seria powieści Kwiat paproci) i Marzena Podgórska (Licencja na wychowanie, Na sygnale).