Gwiazda od zaraz

instant_star_940x529

O Gwiazda od zaraz

Gdy Jude Harrison zgłasza na się na konkurs wokalno-muzyczyczny, wie o tym, że jej piosenki są świetne. Kiedy jednak okazuje się, że wygrała, nie może wyjść z szoku.

Z intratnym kontraktem w ręku i z debiutanckim singlem, który lada dzień ma się pojawić na rynku, Jude przeżywa emocje, jakich nie można porównać z niczym innym. Młoda dziewczyna wkracza w rockandrollowy świat, o którym niegdyś mogła tylko pomarzyć - imprezy i spotkania z prasą, fani i paparazzi, menagerowie, producenci, daty wydania płyty i koncertów. Jude zrobi wszystko, by udowodnić, że pasuje do tego dorosłego świata, choć... jest za młoda na zrobienie prawa jazdy.

Co by nie mówić, życie zwyczajnego nastolatka jest skomplikowane, a co dopiero, kiedy jeszcze trzeba się martwić o miejsca na listach przebojów albo o to, co tabloidy piszą o toie i twoim seksownym producencie. Kiedy dodamy do tego kłócących się o terminy koncertów rodziców, problemy siostry, byłego chłopaka, który postanowił się umawiać z twoją przyjaciółką, oraz wciąż oczekującą hitu wytwórnię - to życie młodej gwiazdy w ogóle nie wygląda na różowe.

Na szczęśćie Jude zawsze ma swoją muzykę i głębokie poczucie, że... do tego właśnie została stworzona.