Hannibal

Następna emisja: Sobota, 20 Października

Nadchodzące emisje Hannibal

close
Sobota, 20 Październik
Hannibal 312 - The Number Of The Beast Is 666
Sezon 3
Odcinek 12
Sobota, 27 Październik
Hannibal 313 - The Wrath Of The Lamb
Sezon 3
Odcinek 13
Piątek, 9 Listopad
Hannibal 201 - Kaiseki
Sezon 2
Odcinek 1
Poniedziałek, 12 Listopad
Hannibal 202 - Sakizuke
Sezon 2
Odcinek 2
Poniedziałek, 12 Listopad
Hannibal 201 - Kaiseki
Sezon 2
Odcinek 1
Hannibal

O Hannibal

Z nową tożsamością, lecz z tą samą niezaspokojoną żądzą zabijania, dr Lecter powraca do AXN w kolejnej odsłonie serialu Hannibal. Tym razem role się odwracają: to Lecter ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości, a Will Graham staje się tym, który ściga nieuchwytnego psychiatrę.

Po dramatycznych wydarzeniach finału drugiego sezonu, Hannibal ucieka ze Stanów i pod zmienionym nazwiskiem rozpoczyna nowe życie. Wraz ze swoją terapeutką dr Bedelią Du Maurier podróżuje po Europie, by w końcu osiąść we Florencji, gdzie zatrudnia się w muzeum Palazzo Capponi. Tymczasem Will, odzyskawszy zdrowie, udaje się w pościg za swoim niedoszłym zabójcą. We Włoszech trafia na ślad, który doprowadza go do miejsc związanych z dzieciństwem Lectera. Poznając kolejne szczegóły z jego przeszłości, detektyw coraz głębiej wnika w mroczną stronę psychiki doktora.

Twórcy Hannibala ponownie podzielili fabułę serialu na osobne części. W drugiej połowie trzeciego sezonu scenarzyści wprowadzają zaczerpnięty z powieści Thomasa Harrisa wątek seryjnego mordercy, Francisa Dolarhyde’a. W postać nowego przeciwnika błyskotliwego agenta wcieli się Richard Armitage - gwiazda filmowej trylogii Hobbita.

Reklama