Hannibal

Następna emisja: Poniedziałek, 27 Lutego

Nadchodzące emisje Hannibal

close
Poniedziałek, 27 Luty
Hannibal 211 - Ko No Mono
Sezon 2
Odcinek 11
Wtorek, 28 Luty
Hannibal 213 - Mizumono
Sezon 2
Odcinek 13
Wtorek, 28 Luty
Hannibal 212 - Tome-wan
Sezon 2
Odcinek 12
Wtorek, 28 Luty
Hannibal 212 - Tome-wan
Sezon 2
Odcinek 12
Niedziela, 5 Marzec
Hannibal 107 - Verrines
Sezon 1
Odcinek 7
Hannibal

O Hannibal

Z nową tożsamością, lecz z tą samą niezaspokojoną żądzą zabijania, dr Lecter powraca do AXN w kolejnej odsłonie serialu Hannibal. Tym razem role się odwracają: to Lecter ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości, a Will Graham staje się tym, który ściga nieuchwytnego psychiatrę.

Po dramatycznych wydarzeniach finału drugiego sezonu, Hannibal ucieka ze Stanów i pod zmienionym nazwiskiem rozpoczyna nowe życie. Wraz ze swoją terapeutką dr Bedelią Du Maurier podróżuje po Europie, by w końcu osiąść we Florencji, gdzie zatrudnia się w muzeum Palazzo Capponi. Tymczasem Will, odzyskawszy zdrowie, udaje się w pościg za swoim niedoszłym zabójcą. We Włoszech trafia na ślad, który doprowadza go do miejsc związanych z dzieciństwem Lectera. Poznając kolejne szczegóły z jego przeszłości, detektyw coraz głębiej wnika w mroczną stronę psychiki doktora.

Twórcy Hannibala ponownie podzielili fabułę serialu na osobne części. W drugiej połowie trzeciego sezonu scenarzyści wprowadzają zaczerpnięty z powieści Thomasa Harrisa wątek seryjnego mordercy, Francisa Dolarhyde’a. W postać nowego przeciwnika błyskotliwego agenta wcieli się Richard Armitage - gwiazda filmowej trylogii Hobbita.

Reklama

Najnowsze na AXN.PL